Menu Zamknij

Prios Kompetanse AS – Norwegia

Prios Kompetanse AS (Prios) to korporacja, której głównymi zadaniami są zarządzanie projektami, doradztwo biznesowe, procesy innowacyjne, szkolenia i rozwój oprogramowania. Prios, jako ośrodek badawczy, ma na celu realizację idei uczenia się przez całe życie, wspieranie i prowadzenie rozwoju. Centrum jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje talenty, odświeżyć swoją wiedzę, usprawnić swój biznes, potrzebują nowych lub lepszych narzędzi cyfrowych lub  pomysłów, które wymagają wsparcia. Nasze kursy są realizowane przez nasz personel lub specjalistów z sieci zaprzyjaźnionych podmiotów.

Prios nie otrzymuje funduszy rządowych. Głównym źródłem przychodów są opłaty za sprzedaż naszych usług. Prios zatrudnia 8 pracowników administracji oraz około 25 nauczycieli/programistów/konsultantów. Główne sektory i działania Prios to: działania edukacyjne skupiające się na dorosłych i obsłudze rynku pracy w ramach szkolenia umiejętności podstawowych, VET, szkolenia z przedsiębiorczości i szkolenia dostosowane do potrzeb firm. 

Prios skupia się na jednostce i jej potrzebach. Oferujemy warsztaty i kursy, które trwają od kilku godzin akademickich do całego semestru. Prios oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Translate »